Hotel Los Acantilados
| Roken Roken is toegestaan in speciaal aangewezen plekken. | Kindvriendelijk Kinderbuffet | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Het comfortabele Hotel Los Acantilados Mar del Plata verstrekt snelle toegang tot Playa Acantilados, gelegen op 6 minuten lopen.
Het Playa Alfar is op afstand van 3 km tot dit hotel gesitueerd, terwijl het Piedra Marina op 3,1 km afstand ligt. Als u in dit aparthotel verblijft, kunt u ook genieten van natuurlijke bezienswaardigheden zoals het Aquopolis waterpark op 25-minuten wandelafstand.
Los Acantilados Mar del Plata is op een steenworp afstand van Cafe Michelangelo dat gerechten uit de Argentijnse keuken aanbiedt.
- Locale bezienswaardigheiden
- Piedra Marina3019 km
- Ariston Club1840 km
- Abracadabra Beach3258 km
- Ancla3172 km
- Aquopolis2070 km
- Playa Acantilados465 km
- Los Acantilados541 km
- Balneario Mirador 93387 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Ástor Piazzolla26 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is toegestaan in speciaal aangewezen plekken.
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Brandblussers
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Ligstoelen
- Tuin
- Ontspannings-/ TV-kamer
Diensten
- Huishouding
- Welkomstdrankje
Kamervoorzieningen
- Tuinmeubelen
- Flat-screen TV
- Kinderbuffet
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🕌
Welke populaire attracties liggen in de buurt van Hotel Los Acantilados?
De bajada publica a Playa Acantilados, gelegen op circa 1 km van Hotel Los Acantilados en het Barrio Alfar bereikbaar op rijafstand van 10 minuten, zijn een bezoek waard. - ❓
Is er een parkeerplaats bij Hotel Los Acantilados?
Ja, Hotel Los Acantilados biedt parkeerplaatsen gratis aan. - 🍹
Wat zijn de beste restaurants in de buurt van Hotel Los Acantilados?
Restaurants in de buurt van Hotel Los Acantilados zijn onder andere Zwan op 450 meter ervandaan) met gemiddelde prijzen en Cafe Michelangelo (op 6 minuten lopen van het pand) met gemiddelde prijzen. - 🕗
Wat is de uitchecktijd in Hotel Los Acantilados?
Klanten van Hotel Los Acantilados moeten om 11:00 uitchecken. - 💵
Hoeveel kost het om een kamer te boeken in dit hotel in Mar del Plata?
De gemiddelde prijs van een kamer in dit hotel in Mar del Plata is $75. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel.